לחץ כאן לעריכת טקסט לחץ כאן לעריכת ט

       תיאור השיפוץ: עבודות גמר לאחר תוספת שני חדרים מבניה קלה - חיפוי גבס, טיח וצבע, חשמל, ריצוף, אלומיניום

קודם כל הוא בן אדם מדהים, מדהים באמת, הוא קודם כל בן אדם, אחר כך הוא בעל מקצוע,

שזה חשוב מאוד היום שתהיה בן אדם קודם לפני שאתה בעל מקצוע.

כל אחד הוא בעל מקצוע, גם אני בעל נקצוע וכל אחד אחר הוא בעל מקצוע, אבל לפני זה שתהיה בן אדם, אחר כך בעל מקצוע.

הוא יודע איך להתנהל עם הלקוחות שלו והוא יודע איך לדבר איתם, הוא יודע להיות אסרטיבי אם צריך, הוא בסדר גמור, אין לי שום תלונות, להפך, כל מי שאני מכיר וישאל אותי על קבלן אני אמליץ עליו.

השיפוץ נפל על החגים ואנחנו טסנו לחו"ל ופשוט זה התעכב, אבל אין לי בעיה, אני יכול לסמוך עליו בעיניים עצומות, לא היינו לחוצים בזמן, הדבר היחידי שאולי כן טיפה הלחיץ אותנו זה הגשם, אבל בסדר, הסתדרנו. 

מבחינת איכות העבודה תמיד יש מה לשפר.

בדקנו עוד קבלנים לפניו והוא היה בסדר מבחינת המחיר, כל קבלן יכול להגיד סתם לדוגמה: נגיד בחשמל הוא ייתן מחיר זול יותר וסתם דוגמה בגבס הוא ייתן יקר יותר, אז קבלן משחק, אבל הוא היה בסדר לאורך הדרך, למרות שהיה איזה מצב  שהיה טיפה יותר יקר בנושא אחד ויותר זול בנושא אחר, אבל בסדר, הסתדרנו, בסך הכול בכללי הוא בסדר.

לא היו תוספות מעבר למה שסגרנו, אבל גם אם היה זה נגיד סתם, לדוגמה: היה צריך להביא עוד שקיי חול אז הוא היה מודיע לפני, היה אומר לי: "תשמע, יש לי תוספת של עוד שלוש שקיי חול, תדע לך", לא היו הפתעות.

אם מישהו יפנה אליי אני בשמחה רבה אמליץ עליו בחום רב.

אני גם שמח שיש לכם את האתר הזה שדרכו השגתי את אוהד, קראתי חוות דעת עליו, לא התקשרתי לאף אחד, אבל ראיתי איך אנשים מגיבים וקראתי לבן אדם, התרשמתי ממנו היות והיה לי כבר נסיון עם אנשים אחרים שהיו אצלי בבית ונתנו לי הצעות מחיר והוא היה דיי מהיר, הוא נתן את ההצעה דיי מהר, הוא היה ענייני החלטי וזה מה שמשך וקנה אותי.

קסט לחץ כאן לעריכת טקסט לחץ כאן לעריכת טקסט לחץ כאן לעריכת טקסט לחץ כאן לעריכת טקסט לחץ כאן לעריכת טקסט לחץ כאן לעריכת טקסט לחץ כאן לעריכת טקסט לחץ כאן לעריכת טקסט לחץ כאן לעריכת טקסטלחץ כאן לעריכת טקסט

 

       תיאור השיפוץ: שיפוץ חזית לחנות - סיתות, צבע, שפכטל, תיקוני טיח, פריימר, שליכט צבעוני

הכול בסדר, הוא היה מצויין, הוא היה עשר, הייתי מאוד מרוצה, בעל מקצוע מאוד מקצועי, הוא היה נחמד, מסודר.

בחרתי בו משמיים, נכנסתי לאתר שלכם כי אני יודע שיש לכם בעלי מקצוע טובים ובחרתי בו.

קיבלתי תמורה למחיר. ממליץ עליו.

לחץ כאן לעריכת טקסט לחץ כאן לעריכת טקסט לחץ כאן לעריכת טקסט לחץ כאן לעריכת טקסט לחץ כאן לעריכת טקסט לחץ כאן לעריכת טקסט לחץ כאן לעריכת טקסט לחץ כאן לעריכת טקסט לחץ כאן לעריכת טקסט לחץ

 

       תיאור השיפוץ: עבודות בידוד - בניית קיר גבס אקוסטי בסלון נגד רעש

הוא היה בסדר גמור, הוא הגיע בזמן, היו בעיות עם כמה דברים שהוא תיקן אותם כמו שצריך, הכול היה בסדר, אנחנו מרוצים.

לפני זה לא ידענו אם זה יעזור, או לא, כי תמיד יש שאלה אם זה יהיה מספיק, אבל הבידוד היה בסדר, הוא היה צריך לחזור שלוש פעמים, עד שהצבע היה אחיד.

אני חושב שקיבלתי תמורה למחיר ששילמתי, בדקתי עוד מחירים והוא היה הכי נמוך, התמורה זה מה שאנחנו מקבלים, אז עכשיו אין לנו רעש.

אני ממליץ עליו.

כאן לעריכת טקסט לחץ כאן לעריכת טקסטלחץ כאן לעריכת טקסט

 

       תיאור השיפוץ: שיפוץ סטודיו למוזיקה - גבס, שפכטל, פתיחת פתח בקיר, צבע.

העבודה שלו מדהימה! הוא איש מדהים, איש אמין, עומד בלוחות זמנים. נותן מעצמו ומעבר. גם כשהיה בבלת"ם לא ביקש יותר כסף למרות שהבלת"ם הזה עלה לו בסופו של דבר בכסף. הוא מדהים. הוא בהכל 10. המחירים שלו הם מחירים הטובים ביותר שקיבלתי ובדקתי כמה קבלנים כדי לדעת מחירים. הרגשתי תמורה מלאה ומעבר לתשלום ששילמתי. אני ממליץ עליו לכל מי שמחפש קבלן שגם יעשה עבודה מהר ונקי וגם שנראה טוב שילך אליו. אני ממש ממליץ עליו.

 

      תיאור השיפוץ: שיפוץ כללי - צנרת, אריחים, ריצוף, שבירת קירות, חשמל, הכנה למטבח.

אוהד מדהים, היתה איזה בעיה קטנה והוא טיפל בה בדחיפות ובמהירות, הוא לגמרי לקח אחריות והוא גם לא גבה יותר למרות שהרבה דברים שם שהתגלו מעבר למה שסיכמנו, הוא אמר זה בסדר, אל תדאג, למרות שדברים שנתגלו ולא סיכמנו עליהם הוא יכל לבקש יותר, היה לנו מאוד חשוב שלא נצא מהתקציב.

אני לא חושב שיש עוד קבלנים כאלה, אני חושב שקיבלתי תמורה למחיר מעל ומעבר גם באיכות של העבודה וגם בשירות, הוא לא החסיר יום וזה היה עוד בחורף וגם הוא היה פיזית. בתשעים אחוז מהזמן הוא היה נוכח והיה גם עובד פיזית , הוא סיים את העבודה לפני הזמן עם התוספות שהיו.

אני ממליץ בחום, אני כבר המלצתי עליו ללקוחות שלי בעיניים עצומות וגם במהלך השיפוצים אנשים שבאו לראות לקחו אותו כבר.

אני מאוד מרוצה, היה לי חששות מסיפורים שאני שמעתי, זה תחום שבוא נאמר תשעה מתוך עשרה ניכוו ויספרו לך כל אחד מהחוויה האישית שלו את הדברים שרק מפחידים אותך ולי מאוד התמזל המזל, היה לי יותר מזל משכל, סתם פתחתי את האינטרנט ובדקתי וכבר בשלב של הבדיקות התרשמתי ממנו כל כך ביחס לאחרים שהיו פשוט לא רציניים גם מבחינת ההצעות וגם מבחינת הכול, החשש היחיד שהיה לי ממנו שזה פשוט נראה יותר מדיי טוב בשביל להיות אמיתי, אני חשדן מטבעי, אמרתי משהו מסריח, לא יכול להיות שהוא גם רציני וגם נתן הצעה טובה, אמרתי הוא לוקח את הכסף ובורח ואמרתי אני הולך עם האינסטיקטים שלי, בדרך כלל שאתה הולך על מישהו אתה הולך לפי המלצות ופה פתחתי את האינטרנט והלכתי לפי האינטואציה, לקחתי גם אנשים שקיבלתי עליהם המלצות, אבל לא התרשמתי מהם יותר מדיי.

מבחינת האיכות, אני לא מומחה אבל לבינתיים הכול פיקס חבל הזמן, הוא בא לקראתי במחיר אז גם מהבחינה הזאת קיבלתי תמורה למחיר.

 

לחץ כאן לעריכת טקסט לחץ כאן לעריכת טקסט לחץ כאן לעריכת טקסט לחץ כאן לעריכת טקסט לחץ כאן לעריכת טקסט לחץ כאן לעריכת טקסט לחץ כאן לעריכת טקסט לחץ כאן לעריכת טקסט לחץ כאן לעריכת טקסט לחץ כאן לעריכת טקסט לחץ

 

      תיאור השיפוץ: שיפוץ כללי למסעדה - אינסטלציה, הריסת קירות, בניית קירות גבס, הדבקת אריחים, ריצוף, חשמל.

אני מרוצה, המקום היה נראה כמו חורבה והוא פשוט הקים אותו מהתחלה ועד הסוף, אחרי שסגרנו על המחיר הוא עמד בזמנים, הוא היה גם אמין לאורך הדרך, זאת אומרת בן אדם שבא אליך ואומר, תראה עשיתי פה איזשהי טעות במערכת אינסטלציה, אז הוא מגיע ואומר לי, תראה פה נראה לי שעדיף לך לעשות משהו אחר, זה יותר יקר, אבל זה יהיה על חשבוני, זאת אומרת הוא היה בסדר, כי הוא העריך בהתחלה משהו יותר פשוט, הוא היה אמין לאורך הדרך ולכן גם המשכנו לעבוד איתו אחר כך שוב.

הבעלי מקצוע שהוא הביא היו מקצועיים, היה שם פיצול של חלק מהעבודות, זאת אומרת היה חשמלאי בניפרד ואינסטלטור בנפרד והם גם הגיעו בזמן, באופן יחסי לעולם הקשה שמתנהל בתחום השיפוצים, אז הוא היה אחלה, אני מרוצה ומאוד ממליץ עליו.

בדקתי עוד קבלנים וגם לפני כן עשיתי שיפוצים עם קבלנים אחרים וזה שמיים וארץ, לגמרי לטובה.

בהתחשב בעובדה שהיינו בלחץ של זמן מאוד גדול, היו השלמות וגם בזה הוא עמד, הוא היה מאוד יעיל.

אני חושב שקיבלתי תמורה למחיר ששילמתי. 

כאן לעריכת טקסטלחץ כאן לעריכת טקסט
לחץ כאן לעריכת טקסט לחץ כאן לעריכת טקסט לחץ כאן לעריכת טקסט לחץ כאן לעריכת טקסט לחץ כאן לעריכת טקסט לחץ כאן לעריכת טקסט לחץ כאן לעריכת טקסט לחץ כאן לעריכת טקסט לחץ כאן לעריכת טקסט לחץ כאן לעריכת טקסט לחץ כאן לעריכת טקסטלחץ כאן לעריכת טקסט
לחץ כאן לעריכת טקסט לחץ כאן לעריכת טקסט לחץ כאן לעריכת טקסט לחץ כאן לעריכת טקסט לחץ כאן לעריכת טקסט לחץ כאן לעריכת טקסט לחץ כאן לעריכת טקסט לחץ כאן לעריכת טקסט לחץ כאן לעריכת טקסט לחץ כאן לעריכת טקס

 

       תיאור השיפוץ: שיפוץ טריפלקס - השמשת חדרים, נקודות חשמל, ריצוף, סיוד

יש לי לתת חוות דעת חיובית מאוד על אוהד. בכל המשא ומתן לקראת הסגירה וגם האינטרקציה לא הייתה קלה אבל ברגע שסוכם הכל, הוא ביצע בצורה הטובה ביותר. הוא בסדר גמור בנקיון וסדר. הוא הגיע עם אחיו הם היו צוות מצומצם. היה תיקון שאחר כך ביקשנו ולא הייתה בעיה הוא היה זמין בשבילי. הייתי ממליץ עליו

ט לחץ כאן לעריכת טקסטלחץ כאן לעריכת טקסט
לחץ כאן לעריכת טקסט לחץ כאן לעריכת טקסט לחץ כאן לעריכת טקסט לחץ כאן לעריכת טקסט לחץ כאן לעריכת טקסט לחץ כאן לעריכת טקסט לחץ כאן לעריכת טקסט לחץ כאן לעריכת טקס

 

       תיאור השיפוץ: שיפוץ דירה כללי - ריצוף, אמבטיה ושירותים, אינסטלציה, שבירת קירות ובניה, חשמל, הנמכת תקרה, שבירת קירות.

ברמת המלצה אני יכול לתת המלצות חמות מאוד מאוד על העבודה ומעבר לעבודה, על הנכונות, הרצון והעמידה בלוח זמנים, הוא אפילו קצת הקדים כי היינו לחוצים להיכנס לדירה, היה מעולה, הוא הציע לי אפילו לעשות דברים נוספים שאפשר לעשות וגם להכניס אותם לתוך ללוח זמנים, דברים ששיפרו משמעותית את השיפוץ, סתם לדוגמה, הוא ראה בהתחלה שיש לי כל מיני דברים שקשורים למוזיקה, אז הוא אמר לי שהוא יכול לעשות כבלים בין כל החדרים בתוך הקירות, שיהיה לי גישה לכל הרמקולים שאני רוצה לחבר שזה לא שגרתי שקבלן עושה ככה, זה בגדול.

הם עשו עבודה מאוד איכותית, מדיי פעם אני הייתי בא לבקר, אני חושב שברמת האדיבות הם היו בסדר, כל מי שעבד שם, מבחינת המקצועיות הם היו בסדר, עד היום הבית עומד כמו שצריך, לא נדרשו עוד תיקונים שקשורים לשיפוץ, היו לנו אחרי השיפוץ דברים אחרים שהיו קשורים לבניין ואפילו הוא בא ונתן לי עזרה בלי שום קשר, זה בניין מאוד ישן.

בקיצור הוא היה מאוד חיובי, באמת אחד מהאנשים שאני יכול יותר להמליץ, אנחנו בדקנו לפניו לא מעט קבלנים, השתגענו כבר מזה, אני חושב שיש משהו ברמת הכנות של להגיד מה אפשר ומה אי אפשר ומה אפשר לעמוד בזמנים ומה אי אפשר לעמוד בזמנים וגם בתקציב, שזה היה חלק מאוד מאוד חשוב ולא מכל קבלן התרשמנו לפחות שכשנפגשנו איתם שהם הצליחו להעביר את הכנות הזו, יש כאלה שאומרים עד הסוף כן, בטח, בטח ואז שהם שואלים אחרים הם מבינים שזה לא יכול להיות בטח ויש כאלה שמה שנקרא מראש התקציב פשוט לא מסתדר להם, אז הוא איכשהו הסתדר לו גם בעניין הזה וגם נתן תחושה שיש עם מי לעבוד, שיש שיתוף פעולה.

מבחינת איכות העבודה, צריכים לקחת בחשבון אנחנו לא עשינו שיפוץ מאוד יקר,כלומר, לא לקחנו חומרים נורא יקרים בכל מה שקשור לקרמיקות ולעוד דברים שאני כבר לא זוכר את השמות, אז זה היה בהתאם.

קיבלתי תמורה מלאה למחיר, אני יכול להודות, אני חושב שאפילו אם היה תקציב היה מגיע לו יותר, אבל חד משמעית אני ראיתי את זה עם הצעות אחרות, אין ספק.

הוא לא היה הכי זול, אבל הכי אמיתי במה אפשר לעשות באמת בתקציב, ככה הבנו שלא נסתבך, באמת, קיבלנו את כל ההסברים לפני והם עזרו לנו לקבל החלטה טובה יותר גם מבחינת הכסף וגם מבחינת הזמנים.

אני מאוד ממליץ עליו, אני אפילו אשמח אם יהיו אנשים שירצו קצת אינפורמציה, אני באמת אשמח לעזור.

ט לחץ כאן לעריכת טקסט לחץ כאן לעריכת טקסט לחץ כאן לעריכת טקסטלחץ כאן לעריכת טקסט
לחץ כאן לעריכת טקסט לחץ כאן לעריכת טקסט לחץ כאן לעריכת טקסט לחץ כאן לעריכת טקסט לחץ כאן לעריכת טקסט לחץ כאן לעריכת טקסט לחץ כאן לעריכת טקסט לחץ כאן לעריכת טקסט לחץ כאן לעריכת טק

 

       תיאור השיפוץ: שיפוץ כללי לדירה - חשמל, אינסטלציה, שירותים, מקלחת, שבירת קיר, ריצוף, מטבח, דלתות, חלונות

קודם כל הוא בן אדם מאוד מאוד אמין, שבעיניי זה אחד הדברים הכי חשובים, ההצעה שלו היתה מאוד הוגנת ומאז הוא עשה אצלי עוד כמה דברים, הוא עמד בלוח הזמנים.

אחרי שהוא שיפץ אצלי החלטתי לעשות קיר לבנים ואז הוא היה תלוי בפועל שלו אבל זה הסתיים דיי מהר ובצורה מאוד טובה.

הוא לוקח אחריות לגמרי, זאת אומרת, הוא בן אדם שאם את באה ואומרת לו שמשהו לא בסדר, או שצריך לתקן, אז הוא עושה את זה, הוא מתקן, הוא מאוד קשוב, הוא מתייעץ המון, הוא לא מקבל החלטות על דעת עצמו וזה משהו שאני אוהבת, זאת אומרת אני חושבת שיש דברים שהם בהחלט החלטה של בעלי הבית איך לעשות ומה לעשות ולא איך שנראה לו רק מבחינה מקצועית, כי יש עוד הביטים לעניין.

הדבר המדהים הוא שאני החלטתי לא לקחת מעצבת ואני בחרתי את הכול בעצמי, שזה משהו שהוא קשה שאין את הגורם המקצועי שמתווך אותי והוא עשה את זה על הצד הטוב ביותר, הוא הבין את הראש שלי, מה שיפה אצלו שמעבר ליכולת המקצועית יש לו גם את החוש האסטטי, שזה לא רק הביצוע אלא לראות איך הכול מסתדר יחד והפינישים, בן אדם שמאוד נעים לעבוד איתו.

בדקתי עוד קבלנים, היה לי מישהו ממודיעין שנתן לי הצעה בהרבה יותר גבוהה ולא יודעת אבל  אני הרגשתי עוד בהתחלה שאני יכולה לסמוך עליו.

מה שהקשה עליו עוד יותר זה שהייתי צריכה כבר להעביר את החפצים במהלך השיפוץ, הייתי חייבת לפנות דירה והנושא הזה של להעביר דברים מחדר לחדר, את כל האריזות הוא מאוד עזר עם זה, כלומר זה היה מאוד מאוד קשה והוא שיתף פעולה עם זה, למרות שמבחינתו זה היה מאוד קשה, אבל הוא שיתף פעולה עם זה, כשבן אדם בא בטוב, אז הוא בא בטוב, איתו היתה לי חוויה טובה.

לגמרי קיבלתי תמורה למחיר ששילמתי, הוא היה שווה כל שקל.

אני ממליצה עליו ואני כבר המלצתי לאנשים וחברים שמתייעצים איתי.

סט לחץ כאן לעריכת טקסט לחץ כאן לעריכת טקסטלחץ כאן לעריכת טקסט
לחץ כאן לעריכת טקסט לחץ כאן לעריכת טקסט לחץ כאן לעריכת טקסט לחץ כאן לעריכת טקסט לחץ כאן לעריכת טקסט לחץ כאן לעריכת טקסט לחץ כאן לעריכת טקסט לחץ כאן לעריכת טקסט לחץ כאן לעריכת טקסט לחץ כאן לעריכת טקסט לחץ כאן לעריכת

      תיאור השיפוץ: עבודות גבס לדירה - נישות ומדפים מגבס.

אוהד הגיע, ישבנו איתו, הבן אדם נדלקנו עליו על הדקה הראשונה, כאילו הרגשנו שאכפת לו ושהוא מקשיב לנו, היתה ממש כימיה טובה.

הקטע היה שלא נתנו לנו להיכנס לעשות את עבודות הגבס, רק לאחר שנקבל את המפתח לדירה ואז נוצר מצב שקיבלנו את המפתח ונכנכסנו לבית ואחרי שלושה ימים אוהד ואחיו נכנסו והתחילו לעבוד, תוך כדיי שאנחנו על ארגזים בבית עם ארבעה ילדים בחופש גדול, זה היה וואו, אבל כל בוקר הם הגיעו עם חיוך, גם לא מוקדם מדיי, כי זה היה בכל זאת חופש גדול, אז הם התחשבו בקטע הזה שהם באים ושזה עבודות ושזה אבק, רעש הכול.

לא היינו לחוצים בזמן, אז היינו מתחילים את הבוקר עם כוס קפה והוא שיתף את הילדים ובעיקר את הבן, הוא שיתף אותו ונתן לו להכניס ברגים לדיבלים ונתן לו לטפס על הסולם והיום הראשון עבר וזה משהו שהתנהל במשך הזמן והם היו איתנו כל יום מאיזה 9.00 עד 16.00 והשאירו לנו כל יום את הבית נקי מכל הלכלוך שהם עשו, תמיד טאטוא ותמיד ניקו. כמובן שהרגשנו שהם היו, אבל הם ניסו לתת לנו את ההרגשה שהכול טוב ושהם עושים את המקסימום.

אנחנו לא בדקנו עוד קבלנים, ישר לקחנו אותו וממה שיצא אני מאוד מרוצה, אבל אין לי מושג לגביי המחיר, אם זה יקר או לא, כשקלטנו מי הבן אדם הוא נתן לנו הרגשה טובה שזה בסדר לנו להכניס אותו הביתה ומעל הכול השארנו אותו עם ילדים בבית ואת לא משאירה עם כל עובד שנכנס אליך הביתה את הילדים שלך בבית, הביטחון הזה שווה לי הרבה.

זה היה ברמה כזאת שהיתה לי ילדה בת 12 וחצי והיינו צריכים לצאת והבת ישנה והיינו חייבים לצאת והקטנים רצו לבוא איתנו, היה לנו מספיק ביטחון ומספיק הרגשה טובה להגיד להם תקשיבו, הילדה פה בבית ישנה, אנחנו הולכים, הם לא עלו לקומה למעלה,ראינו, הם פשוט עבדו למטה, היא לא ידעה בכלל שהם שם, היינו מספיק בטוחים להשאיר אותם עם ילדה בבית, הוא ואחיו הם אנשים מדהימים.

היתה אוירה ממש כיפית, הילדים חיכו כל יום שהם יבואו והם עשו את העבודה לשביעות רצונינו והיינו ממש מרוצים.

ממש עבודה ישראלית, וזה הלך והתפעם, כאב לנו הלב, רצינו עוד, ממש, אנחנו זוכרים את השלושה שבועות האלה כימים ממש טובים, ממש כמו משפחה.

כשהוא עזב את העבודה הוא השאיר מתנות לכל אחד מהילדים, באמת היתה הרגשה שאם יהיה עוד משהו זה רק הוא, אנחנו בקשר, לא רציף אבל כל כמה חודשים בחגים מתקשרים אומרים חג שמח, אנחנו בקשר איתו ועם אחיו.

אני המלצתי עליו לא פעם אחת ולא פעמיים, אוהד מבחינתי זה אוהד, הוא פשוט בן אדם מדהים, אין לי מילים.

טקסטלחץ כאן לעריכת טקסט